Konsultacje

 

 

 

 

 

semestr letni 2021/2022

 

dr Agnieszka
Bednarek-Bohdziewicz

środa 11:00-12:30
(hybrydowo - forma do ustalenia po wcześniejszym umówieniu)

MS Teams

agnieszka.bednarek-bohdziewicz@ug.edu.pl

pok. 104

 dr hab. prof. UG 
Tarzycjusz Buliński

    czwartek 17:00-19:00         (co 2 tygodnie, pierwszy dyżur 24.02.2022 r., w sprawach pilnych kontakt mailowy lub telefoniczny)

tarzycjusz.bulinski@ug.edu.pl

tel. 725 991 038

pok. 83

dr Mariusz Kairski

środa 16:30-18:00

 mariusz.kairski@ug.edu.pl

pok. 91

prof. dr hab. Andrzej Kowalski

    wtorek 15:30-17:00       (online)

MS Teams 

andrzej.kowalski@ug.edu.pl

pok. 89a

dr hab. prof. UG
Anna Kwaśniewska

 czwartek 13:00-14:30

pok. 82

dr Katarzyna Linda-Grycza

poniedziałek 9:00-10:30     (online)

MS Teams

 katarzyna.linda@ug.edu.pl

pok. 102

dr Monika Milewska

 środa 13:30-15:00

monika.milewska@ug.edu.pl

pok. 103

dr hab. prof. UG
Katarzyna Mirgos

czwartek 9:30-11:00
 (hybrydowo)

MS Teams

katarzyna.mirgos@ug.edu.pl

pok. 110

dr Aleksanda 
Paprot-Wielopolska

           środa 8:30-10:00             (online)

MS Teams

aleksandra.paprot-wielopolska@ug.edu.pl

pok. 88a

dr Kacper Świerk

piątek 11:15-12:45

 
 kacper.swierk@ug.edu.pl

pok. 91

 

aktualizacja: 25.02.2022